Установка безперебійного живлення в Одесі

Система безперебійного живлення (ДБЖ) потрібна там, де миттєвий стрибок напруги може погубити життя людини, знищити інформацію або зіпсувати обладнання, може замерзнути будинок (не всі пальники підпалу газового котла можуть включитися після появи централізованого енергопостачання або енергопостачання від резервного дизель генератора). У цих випадках врятує тільки такий резервне джерело електропостачання, як ДБЖ (UPS).

Ну а якщо відключення енергопостачання буде тривалим, а скачки напруги можна згладити стабілізатором напруги, то оптимальним рішенням проблеми буде установка системи безперебійного живлення в будинку - ДБЖ мінімальною потужністю на навантаження, критичну до короткочасного стрибка напруги, з мінімальним часом утримання і дизельний генератор з системою автоматики . Півхвилини до запуску дизель генератора - і робота від нього може тривати довго, поки вистачить палива, а якщо паливо періодично підливати, то вирішення проблеми на поверхні.

Перебої в електроживленні (особливо в тих районах, де це часте явище) не тільки припиняють роботу різного устаткування, але і можуть привести до несправності або скорочення терміну служби побутової техніки. Система автономного електропостачання будинку може гарантовано захистити від таких неприємних випадків.

Деякі системи, наприклад, система теплопостачання з газовим котлом для нормального циклу роботи автоматики, повинна отримувати гарантоване електроживлення безперебійно.

Системи безпеки, такі як охоронна, пожежна сигналізація, система відеоспостереження за територією ні на секунду не повинні припиняти своєї роботи. Ці пристрої обов'язково повинні підключатися до такого устаткування, як система гарантованого електроживлення з часом автономної роботи до декількох годин.

Для захисту обладнання в заміських будинках, як правило, досить однофазних ДБЖ потужністю від 4 до 6 кВА з часом автономної роботи до 10 хвилин для безпечного вимикання техніки. Наприклад, для автоматики котлів потрібні резервні джерела живлення ДБЖ подвійного перетворення, так як елементи автоматики критичні навіть до короткочасних збоїв харчування. Системи безпеки характеризуються, як правило, малою потужністю, тому для досить тривалої автономної роботи, досить одного ДБЖ Action. В даному випадку отримуємо наступні переваги:

 • Збільшення безпеки дорогого устаткування
 • Підвищення надійності електроживлення
 • Можливість поетапної побудови системи безперебійного електроживлення
 • Можливість локалізації проблем

Сумарна потужність електрообладнання, що вимагає резервне електропостачання для забезпечення безперебійного електроживлення всього заміського будинку, найчастіше не перевищує 10-40 кВА. Тому щоб комплексно забезпечити безперебійне резервне електроживлення будинку, навіть великого заміського особняка, можлива установка одного, більш потужного ДБЖ. При цьому маємо цілий ряд переваг:

 • Збільшення безпеки дорогого устаткування
 • Підвищення надійності електроживлення
 • Спрощення обслуговування ДБЖ
 • Зниження витрат на обслуговування акумуляторних батарей
 • Можливість підключення до трифазної мережі з рівномірним завантаженням фаз
 • Джерело безперебійного електроживлення може бути винесено в віддалене приміщення з хорошою вентиляцією
 • Використання паралельної схеми підключення дозволить забезпечити високий рівень надійності

 

Залиште заявку на виїзд електрика
Або Ви можете зателефонувати до нас, одним натиском кнопки