Ремонт щитових і щитів

Будь-яке електрообладнання вимагає до себе пильної уваги, тому що його правильна експлуатація є гарантом і запорукою безпеки. Саме тому ремонт електрощитів найкраще довіряти справжнім професіоналам. Таких кваліфікованих фахівців, якими швидко і грамотно буде здійснена ремонтна частина і встановлення щитів, можна знайти в нашій компанії.

"Електрик- Одеса" проводить ремонт щитів і щитових на різних об'єктах - в житлових будинках, офісних центрах, магазинах, супермаркетах, складських і виробничих будівлях, та ін. Наші фахівці проводять заміну комплектуючих, здійснюють тестування установок і виконують повний комплекс пуско-налагоджувальних робіт .

Без установки електричного щита, не обходиться майже жоден електромонтаж. Так як призначення мереж буває різним, то сучасна промисловість випускає різного роду електричні щити. Електричні щити можуть поділятися на різні типи, в залежності то прямого призначення, технічних характеристик, ступенів різної захисту. За електротехнічного призначення щитові установки підрозділяються на:

  • щити розподілу
  • щити обліку
  • щити керування
  • щити силових ліній

Поряд з тим, що здійснює проектування різного щитового обладнання, надає і таку послугу, як монтаж щитового обладнання. Воно являє собою цілісну систему, від нормального функціонування якої буде залежати все електропостачання в приміщенні, а, отже, і його безпеку. Всі електромонтажні роботи будуть виконані на високому професійному рівні і по самій демократичній вартості. Наші клієнти в великому переліку з легкістю знайдуть такі послуги:

  • монтаж щита обліку будь-яких видів
  • монтаж щитів управління
  • монтаж щита зовнішньої установки
  • монтаж силових щитів

Розподільні щити (щити розподілу) - найбільш поширений тип щитових установок. Застосовується часто в побутових потребах. Електромонтаж житлового будинку, має на увазі установку, як мінімум одного розподільного щита.

Щити обліку так само часто зустрічаються в побутовому електромонтажі. Як правило, вони містять тільки прилади обліку і автоматичну або напівавтоматичну систему захисту від перевантажень.

Щити керування, менш поширені, так як вони супроводжують, в основному, автоматичні і напівавтоматичні агрегати. У них монтується обладнання, яке забезпечує роботу певних пристроїв. Щит управління можна зустріти в технічному приміщенні обслуговування будь-якого ліфта в житловому будинку.

Силові щити найбільш рідкісні. Так як монтуються, як правило, на силових і високовольтних лініях. Цей вид щитів відрізняється габаритами і масивністю внутрішнього обладнання.

Кожен електромонтаж може супроводжуватися установкою не тільки одного щита, так само застосовуються блоки з декількох щитів різних за призначенням, але працюють в парі.

Установка щита електричного, виконувана нашими фахівцями, не займе багато часу. Тому що ми використовуємо новітнє обладнання та інструменти, які дозволяють здійснювати весь процес бездоганно. Отже, якщо вам необхідна надійна і безпечна установка щита електрики, то саме час звернутися до нас. Новітнє обладнання та знання всіх сучасних вимог допоможуть здійснити найякісніший монтаж щитів. Електричний контролюючий прилад, встановлений таким чином, прослужить довгі роки без пошкоджень.

Ми виконаємо весь обсяг робіт на високому професійному рівні. Якщо вам необхідний монтаж унікального щита, то така робота по плечу нашим фахівцям. Від того, як пройде установка щитове устаткування залежить його подальша робота. Також у нас ви можете замовити установку домофонів в Одесі.

Залиште заявку на виїзд електрика
Або Ви можете зателефонувати до нас, одним натиском кнопки