Заміна внутрішньої проводки, підведення силових ліній

"Електрик-Одеса" проводить електромонтажні роботи в квартирі, будинку, офісі, і на інших цивільних і виробничих об'єктах. Наші послуги включають виконання переліку електромонтажних робіт:

  • монтаж нової та заміна старої електропроводки
  • прокладка силових (електричних) кабелів
  • монтаж автоматів захисту.

Електропроводкою називається сукупність проводів і кабелів з відносяться до них кріпленнями, що підтримують захисними конструкціями і деталями.

Відкрита електрична проводка - прокладена по поверхні стін, стель, по фермах і іншим будівельним елементам будівель і споруд, по опорах. Монтаж відкритої електропроводки може виконуватися безпосередньо по поверхні стін, стель, на струнах, тросах, роликах, ізоляторах, в трубах, коробах, гофрошланг (гофре), гнучких металевих рукавах (металлорукаве), на лотках, в електротехнічних плінтусах і лиштви, вільної підвіскою. Відкрита електро проводка може бути стаціонарної, пересувний і переносний.

Прихована електропроводка - прокладена всередині конструктивних елементів будівель і споруд (в стінах, підлогах, фундаментах, перекриттях), а також по перекриттях в підготовці підлоги, безпосередньо під знімною підлогою. Розведення прихованої електропроводки виконується в трубах, гнучких металевих рукавах, коробах, замкнених каналах і порожнинах будівельних конструкцій, в заштукатурювати борознах, під штукатуркою, а також замонолічуванням в будівельні конструкції при їх виготовленні.

Зовнішня електропроводка - електропроводка, прокладена по зовнішніх стінах будівель і споруд, під навісами, а також між будинками на опорах (не більше чотирьох прольотів довжиною до 25 м кожен) поза вулицями, доріг і т. П. Зовнішня електрична проводка може бути відкритою і прихованою .

Головне правило при виконанні електромонтажних робіт - розподіл навантажень, споживаних електроприладами, правильний вибір кабелів, автоматики, фурнітури. Від цього залежить надійна робота, як окремих частин електричної проводки, так і всієї електрики в цілому.

Залиште заявку на виїзд електрика
Або Ви можете зателефонувати до нас, одним натиском кнопки