Установка реле напруги в Одесі

Реле напруги (захист від перепадів в мережі) -контролює напруга на вході, що подається до наших джерел споживання (як правило охоплює всю квартиру або будинок). Реле напруги на 220 Вольт настійно рекомендується встановлювати в квартирах, будинках і офісах, адже таким чином забезпечується основний захист побутових електроприладів від значного ненавмисного зміни вхідного напруги. Однофазное реле напруги є свого роду бар'єр між виходять напругою зі лічильника і вашою квартирою. Такий пристрій захисту є в багато разів дешевше на відміну від стабілізаторів напруги. Напевно Ви багато вже чули про неякісну нашої електроенергії-це і непостійна частота (повинна бути 50Гц, у нас же 48-50Гц), не кажучи вже про стрибає напрузі (іноді воно може змінюватися в межах 170-250 В замість належних 220 В).

Якщо частота не так сильно позначається, то ці коливання можуть просто вивести з ладу нашу побутову техніку. Ще гірше, якщо в загальній щитової отгоріт "нуль" -тоді прощай побутова техніка, напруги 280-380В вона ніяк не здатна витримати.

Реле напруги від перепадів в мережі реагує на подібні зміни практично миттєво. Мало того, реле напруги дає сигнал на включення тільки тоді, коли напруга на вході прийшло в норму. А що якщо зміни відбулися короткочасно? Такий стрибок напруги легко може вивести з ладу холодильник або ж кондиціонер. І їх ремонт може обійтися не в одну сотню гривень. В даному випадку такий пристрій автоматично видежіт паузу (а вона повинна бути від 3 до 10 хвилин), і тільки потім подасть напругу в наш будинок. Так як видів реле напруги є безліч, то їх ціна коливається від 100 грн і вище. Для квартири я радив би вибирати захист на струм від 25 Ампер і вище. Чим більше це значення, тим довше воно прослужить.

Існують пристрої як із заводською установкою на верхні і нижні межі напруги (нерегульовані типу РН-32, РН-40 компанії АСКО), так і призначені для самостійного регулювання верхніх і нижніх меж напруги і часу спрацьовування шляхом натискання відповідних кнопок з відображенням числового значення на екрані реле (V-protektor, Zubr ,, Холсан, Бар'єр, Барс та ін.). Встановити реле напруги можна на DIN-рейку в електрощитку після лічильника, і займає воно в основному три модуля (товщина трьох звичайних автоматів). Але бувають як на два так і чотири. Будь-електрик зі стажем зможе підключити реле напруги і це не складе особливих труднощів. Існують також і реле напруги на 380В. Якщо ж Вам дозволяють фінанси, то можна встановлювати стабілізатори напруги, хоча вони мають набагато більшу вартість і великі габарити. Для квартири установка реле контролю напруги перепаду є оптимальним варіантом від фірми Електрик Одеса.

Якісна установка реле напруги в Одесі

Залиште заявку на виїзд електрика
Або Ви можете зателефонувати до нас, одним натиском кнопки