Монтаж АВР

Пристрій автоматичного вводу резерву (АВР) призначене для резервування основної мережі на об'єктах, де перерви в електропостачанні не є небезпечними для життя, працює спільно як з однофазними, так і з трифазними генераторними установками забезпеченими електростартером.

Установка АВР дозволяє використовувати генератор без присутності оператора. Це дуже зручно, коли немає можливості самостійно запускати генератор (бензинову або дизельну електростанцію) вручну. Пристрій АВР містить конектори і логічну схему, які перемикають мережу при пропажі напруги з основної електромережі і самостійно (автоматично) перемикає споживача на резервну генераторну установку, і дає команду генератору запуститися. Генератор заводиться, прогрівається і приймає на себе все навантаження. Коли в основній мережі з'являється напруга, блок АВР перемикає споживача на основну мережу, а генератор зупиняється.

Пристрій підключають до мережі після лічильника, ввідного автоматичного вимикача і до резервуються споживачів. Потужність споживачів повинна складати 2/3 від потужності використовуваної генераторної установки. Температура повітря в приміщенні не повинна опускатися нижче +5 градусів за Цельсієм. Обов'язково забезпечте вентиляцію повітря в приміщенні, де встановлена ​​генераторна установка, і забезпечте відведення відпрацьованих газів від двигуна.

У звичайному режимі, в шите АВР, коли напруга передається від лінії електропередач, реле включає магнітний пускач №1, який подає напругу на щит вашого будинку. В аварійному режимі, коли пропадає напруга в мережі 220 вольт або дві фази в мережі 380 вольт, реле відключає магнітний пускач №1 і подає сигнал на генератор, який від акумулятора запускає систему авто-запуску генератора. Генератор починає працювати і в щиті АВР спрацьовує магнітний пускач №2, який також подає напругу на щит вашого будинку і генератор працює до тих пір поки не включиться основне електрику або не скінчиться пальне. При включенні напруги в мережу генератор перестає працювати, магнітний пускач №2 відключається і включається магнітний пускач №1 і система працює в звичайному режимі.

Шитий АВР потрібно встановлювати після електролічильника, так щоб при роботі генератора електричного струму лічильник не брав до уваги виробляти їм енергію. Також шитий АВР повинен стояти перед основним щитом будинку. Виходить шитий АВР стоїть між лічильником і електрощитом. Надавати електромонтажні послуги з проведення електричних проводів для шита АВР і встановлювати шитий повинен кваліфікований електрик професіонал. Крім цього, ми займаємося установкою електронних замків в Одесі.

Залиште заявку на виїзд електрика
Або Ви можете зателефонувати до нас, одним натиском кнопки