Монтаж зовнішніх і внутрішніх мереж

"Електрик-Одеса" здійснює весь спектр електромонтажних робіт, пов'язаний з монтажем в офісах, житлових будинках, виробничих приміщеннях, торгових центрах і магазинах, трансформаторних підстанціях в Одесі і Одеській області, починаючи з проектування і закінчуючи монтажем кабелю.

Наші фахівці, маючи високу кваліфікацію, виконають монтаж будь-якого рівня складності, починаючи з розробки і узгодження проекту і закінчуючи електричними випробуваннями обладнання. У своїй роботі наш електромонтажне підрозділ спирається на високий професіоналізм, знання своєї справи, неодмінно висока якість робіт, а також на уважне ставлення до замовників і на всебічну безпеку.

Ось основні напрямки наших робіт:

  • внутрішнє і зовнішнє електроосвітлення будь-яких приміщень і будівель;
  • монтаж і пусконалагоджувальні роботи на трансформаторних підстанціях;
  • зовнішні мережі електропостачання, монтаж і прокладка кабелю (кабельні лінії 0,4 / 10 кВ).

Як ми вже згадували, в штаті нашої організації працюють висококваліфіковані електрики з досвідом роботи від 5 років і більше. Причому, кожен електромонтажник або інженер-проектувальник з числа наших співробітників має диплом про профільну освіту і постійно підвищує свою кваліфікацію.

Ми також запрошуємо до взаємовигідної співпраці керуючі компанії Одеси і Одеської області, а також забудовників і будівельні компанії, які здійснюють будівництво на території Одеського регіону, яким необхідний надійний партнер, здатний професійно і в призначений термін виконати електромонтажні роботи. Ми готові взяти на себе функції субпідрядника на великих будівельних об'єктах для проведення прокладки кабелю в землі або в кабель-каналах, а також електромонтажу обладнання різних промислових підприємств, монтажу електропроводки в складських і торгових приміщеннях та електрифікацію офісних і житлових будівель. Також в ми надаємо послуги з установки різних систем контролю доступу, такі як установка електронних замків і домофонів.

Залучаючи нас в якості підрядника, Ви знайдете надійного партнера в нашій особі.

Залиште заявку на виїзд електрика
Або Ви можете зателефонувати до нас, одним натиском кнопки