Установка домофонів в Одесі

Сьогодні в будь-який житловий новобудові домофон є неодмінним атрибутом готового до заселення багатоповерхового будинку. А цінова доступність дозволяє зробити замовлення на установку домофона практично кожному власникові приватного житлового будинку.

Установка домофонів зручна не тільки з побутової точки зору здійснюючи аудіо- або відеозв'язок людини всередині приміщення з тим, хто знаходиться зовні без фізичного контакту. Але і грає ще захисну роль забезпечується безпека мешканців будинку, квартири, офісу, оскільки виключається небажане або незаконне проникнення на територію. Адже при наявності домофона досить поговорити через домофонну трубку або подивитися в монітор на околопод'ездную або прибудинкову територію, щоб вирішити, відкривати двері або хвіртку або ж цього робити не варто.

Як відомо, сьогодні частіше встановлюються відеодомофони. Вони дозволяють не тільки почути і побачити що стоїть перед входом людини, але і за допомогою додаткової відеокамери зробити огляд прилеглої території. Таким чином, відеодомофон - це засіб візуального контролю, проста система відеоспостереження. Установка відеодомофона забезпечує ефективну систему контролю доступу в будь-який приміщення, що охороняється. При цьому ціна на установку домофона в під'їзд або вхідні ворота не велика в порівнянні з приносить їм користю.

Вартість установки систем контролю доступу

Найменування Од. вим Ціна,грн
1 Установка і підключення домофона (в комплексі) шт від 650
2 Монтаж системи доступу шт від 650
3 Установка електромеханічного замка шт від 700
4 Установка електромагнітного замка шт від 700
5 Установка доводчика двері шт від 600

 

Установка систем контролю доступу

 

 

Установка електронних замків Одеса

При установці відеодомофона від Електрик Одеса в приватному будинку або в офісі зазвичай ще проводиться установка електронних замків. Електрик-Одеса забезпечує високу якість цих та інших електромонтажних робіт, оскільки виконуються вони тільки фахівцями. Установка відеодомофона паралельно з електронним замком дозволяє дистанційно керувати замком. Це позбавляє від необхідності підходити до дверей і економить час.

Електронні замки - це сьогодні еталон надійності та досконалості механізму. У цьому пристрої замикає частина механічна, а ідентифікатор ключа являє собою електронний блок, розміщений в корпусі замку або поза ним. Електронний замок позбавляє мешканців багатоповерхових будинків від постійно розкритих дверей під'їзду, а також від візитів небажаних гостей.

Залиште заявку на виїзд електрика
Або Ви можете зателефонувати до нас, одним натиском кнопки