Ремонт домових мереж в Одесі

Ремонт будинкових електромереж вимагає участі висококваліфікованих співробітників виробничо-ремонтних підприємств. Наші фахівці виробляє всі види ремонту та обслуговування електромереж, силових трансформаторів, обладнання підстанцій, і іншого супутнього обладнання.

Сервісне обслуговування електромереж - кращий спосіб відстрочити капітальний ремонт обладнання. Періодичне сервісне обслуговування електромереж дозволяє значно знизити витрати на проведення ремонту. Проведення планових ремонтних робіт, наприклад ремонт обладнання підстанцій або турбогенераторів, уникнути не вдасться. Однак, плановий ремонт не передбачає несподіваних великих фінансових втрат.

Ремонт енергетичного обладнання

Найбільш складним ремонтним заходом є капітальний ремонт обладнання. Обсяг робіт в рамках капітального ремонту обладнання залежить від типу енергетичного об'єкта і може включати в себе будь-які види ремонту, такі як: ремонт силових трансформаторів, організація ремонту електромереж, турбогенераторів, ремонт обладнання підстанцій, та ін. Звернення до фахівців дозволяє зробити капітальний ремонт обладнання менш болючим для фінансового стану замовника.

"Електрик-Одеса" здійснює комплексне обслуговування і ремонт поверхових распредкоробок. Наші фахівці здійснюють ремонтні роботи та електромонтаж нового обладнання і комплекстующіх. Після проведення ремонтних і пуско-налагоджувальних робіт ми гарантуємо ефективну роботу електромереж об'єкта.

Розподільна коробка дозволяє електричну проводку розділити відразу на кілька магістралей, які необхідні для рівномірного і безперебійного розподілу надходить електроенергії. Як правило, установка розподільних коробок особливо стала затребуваною в багатоповерхових будинках, побудованих з таких матеріалів, як цегла або бетон. При цьому дані прилади виглядають, як вбудована в стіну спеціальна металева або пластикова конструкція, обладнана віконницями і надійно закріплена за допомогою спеціальних додаткових елементів. Така установка необхідна для того, щоб мати можливість робити всі необхідні в будинку або міській квартирі з'єднання, а в разі, коли виникне якась несправність - швидко встановити причину і місце поломки. Крім цього ми можемо обладнати під'їзд домофоном, для запобігання несанкціонованого доступу.

Ми виконаємо всю роботу швидко і якісно, ​​при цьому ціни на електромонтажні роботи в Одесі у нас залишаються одні з найнижчих.

Залиште заявку на виїзд електрика
Або Ви можете зателефонувати до нас, одним натиском кнопки