- elektrikodessaua@gmail.com
- Пн - Нд: 8:00 - 20:00
Стабілізатори - це досить специфічне обладнання, тому при їх установці на об'єкті необхідно враховувати параметри мережі, в якій має бути працювати стабілізатора. Чим нижче вхідна напруга, тим вище вхідний струм. Тому при підключенні стабілізатора необхідно переконатися, що перетин кабелю підходить для даного номіналу струму та номінали автоматів, які встановлені до стабілізатора, перевищують дане значення струму. В цілому, крім цього слід враховувати і ряд інших технічних факторів, тому монтаж стабілізатора слід довіряти кваліфікованим фахівцям.
Стабілізатори напруги дозволяють усунути одну з найбільш поширених причин відмови або виходу з ладу дорогого устаткування - скачки напруги. Для того щоб захистити обладнання і забезпечити собі незалежність від нестабільності мереж електропостачання, досить встановити стабілізатор напруги мережі. Це апарат, який включається між "скаче" нестабільної мережею і споживачем електроенергії, щоб підтримувати напругу на нормальному рівні. Іншими словами, він призначений для захисту обладнання від перенапруги, "кидків" і "осідань" напруги в мережі, високовольтних імпульсів.
При відхиленнях величини напруги живлення мережі від норми стабілізатор автоматично підтримує рівень напруги в 220 В. Навіть якщо ваш сусід завзятий зварювальник і напруга в мережі підскакує до 380 В, стабілізатор забезпечує надійний захист "примхливої" електроапаратури. Також в захисті від стрибків напруги потребують охоронні системи, системи автономного тепло- і водопостачання котеджів, водяні насоси, водонагрівальні котли. У таких випадках користуйтеся викликом електрика на дім в Одесі.