Абонентське обслуговування барів, ресторанів, кафе

"Електрік-Одеса" пропонує абонентське обслуговування електрогосподарства (електрики) Вашої організації, яке дозволить Вам не думати про те, де взяти штатних атестованих фахівців, як швидко ліквідувати аварійну ситуацію, не турбуватися про стан електроустановок. Головне завдання технічного обслуговування електрогосподарства підприємств полягає в тому, щоб не допускати виробничі простої через несправність електроустановок, підтримувати належну якість електроенергії та зберегти паспортні параметри електрообладнання протягом максимального часу при мінімальній витраті електричної енергії та матеріалів.

Для кожного об'єкта складається індивідуальний план технічного обслуговування електрогосподарства відповідно до індивідуальних особливостей приміщення, відповідно до системи планово-попереджувальних ремонтів об'єктів електроенергетики. Перелік робіт входять в обслуговування:

 • Ревізія, заміна, ремонт та налагоджувальні роботи силового електрообладнання, ввідно-розподільних пристроїв.
 • Заміна всіх видів ламп.
 • Ремонт і заміна: освітлювальних приладів, розеток, розподільних і сполучних коробок, контактних підстав в електрощитах, і іншого електроустаткування.
 • Періодичні обходи та огляди електрообладнання. Візуальний огляд електрообладнання, підтяжка контактів в електричному щиті, заміна автоматичних вимикачів і ПЗВ.
 • Усунення аварійних ситуацій на яку обслуговує об'єкті не потребують капітального ремонту, заміни електрообладнання або електропроводки.
 • Демонтаж старого електрообладнання та кабельних ліній.
 • Монтаж нового обладнання і електропроводки, додаткових розеток, або освітлювальних приладів.
 • Профілактичні електровимірювання.

Ресторан, кафе, магазин, офіс, мале підприємство - всі ці підприємства і організації представляють собою досить великі об'єкти з великим переліком господарських потреб. Крім свого основного завдання, перед керівником постає безліч проблем по обслуговуванню самого приміщення. Ми пропонує Вам звільнити себе від проблем з обслуговування електричної мережі Вашого магазину, офісу, малого підприємства. Адже нерідко бувають випадки, коли вивіска магазину, офісу, малого підприємства перестала включатися, перегоріли лампи в світильниках приміщень, замкнуло розетку і інші неприємні моменти. Можна, звичайно, вирішити проблему, найнявши штатного електрика, який буде завжди на підхваті. Однак, такий варіант має ряд мінусів.

 • по-перше, проблеми виникають не щодня, і зайнятість електрика на практиці виходить далеко не 100%.
 • по-друге, за часткову зайнятість доводитися платити гроші, а крім того, податки і відрахування. У підсумку, виходить, що утримувати штатного електрика - не дешеве задоволення.
 • по-третє, Вам треба забезпечити свого електрика інструментом для здійснення електромонтажних робіт.
 • по-четверте, Ви несете відповідальність як за електрика (його безпеку), так і за результат виконаних їм електромонтажних робіт.

Ми пропонуємо кілька варіантів співпраці, які допоможуть Вам заощадити гроші і забути про проблеми з електрикою.

Заміна лічильників і автоматів в Одесі

Залиште заявку на виїзд електрика
Або Ви можете зателефонувати до нас, одним натиском кнопки